Dziękujemy za wsparcie firmie QUAY !

Firma QUAY B.H.U. Sp. z o.o. powstała 13 lutego 1992 roku i jest prężnie działającą firmą zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Jako autoryzowany dystrybutor czołowych producentów łożysk, pasów, techniki liniowej, łańcuchów i narzędzi oraz chemii technicznej gwarantujemy dostawę produktów najwyższej jakości oraz fachowe doradztwo.
Z racji na wieloletnie doświadczenie oraz regularną analizę potrzeb Klientów staramy się na bieżąco poszerzać naszą ofertę, co między innymi zaowocowało systematycznym wprowadzeniem dodatkowych produktów szeroko pojętej branży przenoszenia ruchu.
Nasz centralny magazyn w Poznaniu w połączeniu z piętnastoma oddziałami daje naszym odbiorcom ciągły dostęp do ponad 33 tysięcy pozycji asortymentowych.

Nasi inżynierowie są do Państwa dyspozycji przez 24h na dobę, natomiast wdrożony system zarządzania jakością (certyfikat ISO 9001:2008) potwierdza wysoki poziom oferowanych przez nas usług i produktów. Aby ułatwić Państwu dostęp do naszej oferty stworzyliśmy Portal dający możliwość szybkiego sprawdzenia stanów magazynowych oraz składania zamówień.

Sport z QUAY

 Uczciwa przedsiębiorczość, rzetelne podejście do Klienta oraz odpowiedzialne zarządzanie pracownikami to w firmie QUAY najwyższe priorytety. Nasze zaangażowanie nie kończy się za bramą naszej firmy. QUAY od lat angażuje się w działania na rzecz promowania aktywnego stylu życia. Zdajemy sobie sprawę, że promując ruch i aktywność fizyczną przyczyniamy się do polepszania formy i samopoczucia naszego społeczeństwa.